آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد


هر ساله بسیاری از داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد باشند، اقدام به شرکت در این آزمون می کنند. متقاضیان با آماده کردن مدارک خود به سایت سنجش مراجعه می کنند و فرآیند ثبت نام کنکور ارشد را به اتمام می رسانند. به طور معمول در برخی مواقع شاهد اشتباهات و نواقصی در اطلاعات خود هستیم. از این داوطلبان بایستی نسبت به ویرایش اینترنتی اطلاعات خود اقدام نمایند یا به آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور ارشد مراجعه کنند.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳
آدرس باجه های رفع نقص کارت شرکت در آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.

شهرستان محل برگزاری آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

به محض انتشار، لینک فوق فعال می گردد.

آدرس باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد همزمان با انتشار کارت ورود به جلسه، اعلام می شود.

آدرس باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

داوطلبانی که علاقمند به تحصیل در مقطع ارشد و شرکت در آزمون آن می باشند، باید ابتدا با مطالعه دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد از تمامی مراحل و ضوابط شرکت در آزمون اطلاع یابند سپس به این امر مبادرت ورزند. همزمان با آغاز زمان ثبت نام آزمون ارشد، بسیاری از افراد به سایت ثبت نام کنکور ارشد مراجعه می کنند و فرآیند نام نویسی خود را به انجام می زسانند.

باید به این نکته توجه داشت که در هنگام وارد کردن اطلاعات خود در سایت سنجش، بایستی با دقت بالایی عمل کرده و دچار هیچ گونه اشتباهی نشد. در برخی مواقع وجود اشکالات یا نواقصی در کارت ورود به جلسه کنکور ارشد و دیگر آزمون ها امری طبیعی است. از این رو اصلا جای نگرانی نیست! داوطلبان می توانند در مهلت هایی که سازمان سنجش تعیین می کتد و هنگام دریافت کارت ورود به جلسه، اقدام به اصلاح اینترنتی اطلاعات خود کنند. در صورتی که در موعد مقرر موفق به این کار نشدند، می توانند به آدرس باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنند.


موارد قابل اصلاح در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

همانطور که می دانید داوطلبان می تواننذ به دو روش (غیرحضوری و مراجعه به باجه های رفع نقص) نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنند. در مواقعی که فرد اقدام به ویرایش و اصلاح مشخصات خود از طریق روش غیرحضوری و اینترنتی می کند، می تواند اطلاعاتی همچون (معدل، تازیخ فراغت از تحصیل و…) را ویرایش نماید. در برخی مواقع داوطلب نیاز به ویرایش اطلاعات دیگری در فرم اینترنتی ثبت نام کنکور ارشد می باشد که در این صورت بایستی به باجه های رفع نقص کارت شرکت در آزمون ارشد مراجعه نماید. از جمله مواردی که با مراجعه به باجه های رفع نقص قابل ویرایش هستند در ادامه به آن ها اشاره شده است:

موارد قابل اصلاح در باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳
دین جنسیت
سهمیه اشکالات مربوط به عکس
معلولیت زبان خارجی آزمون

به طور معمول هر ساله با نزدیک شدن به آزمون کارشناسی ارشد برای بسیاری از داوطلبان سوالات و ابهاماتی در خصوص شرکت در آزمون و مراحل دیگر به وجود می آید. از این رو پیشنهاد می شود که از کارشناسان خبره ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. برای این کار کافیست به سایت محصل مراجعه کرده و پس از رزرو مشاوره تحصیلی تلفنی منتظر تماس کارشناس مربوطه باشید و تمامی سوالات خود را بپرسید. همچنین موسسه محصل با برنامه ریزی شخصی سازی شده می تواند شما را به سمت قبولی در آزمون ارشد سوق دهد. بهتر است این فرصت را از دست ندهید و با رزرو برنامه ریزی درسی از تیم ما یک مشاور و پشتیبان اختصاصی دریافت نمایید.

 

سوالات متداول

۱- چگونه می توانم فایل آدرس باجه های رفع نقص کنکور کارشناسی ارشد را دریافت نمایم؟

برای دریافت فایل pdf آدرس باجه های رفع نقص کنکور ارشد می توانید به سایت سنجش یا مقاله حاضر مراجعه کنید.

۲- آیا می توانم اطلاعات مربوط به ثبت نام کنکور ارشد را به صورت غیرحضوری ویرایش نمایم؟

بله، شما عزیزان می توانید برای ویرایش برخی اطلاعات خود به صورت غیرحضوری اقدام نمایید.

۳- چگونه می توانم از آخرین اخبار مربوط به کنکور ارشد اطلاع یابم؟

می توانید برای اطلاع از آخرین اخبار تحصیلی در شبکه های اجتماعی ما عضو شوید.

۴/۵ - (۱ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

5 − سه =