ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد


بسیاری از فارغ التحصیلان دوره کارشناسی با شروع ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد، اقدام به نام نویسی در این آزمون می کنند. داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد باشند می توانند به سایت سنجش مراجعه و اقدامات لازم را جهت نام نویسی به عمل آورند. گاهی اوقات افراد با موانع و مشکلاتی در وارد کردن اطلاعات ثبت نام خود مواجه می شوند.  در این مواقع سازمان سنجش با در نظر گرفتن مهلت ویرایش اطلاعات به متقاضیان این فرصت را می دهد که نسبت به اصلاح اطلاعات خود اقدام کنند. در این مقاله قصد داریم به موضوع ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد بپردازیم.

داوطلبان بایستی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد به سایت سنجش و آموزش کشور مراجعه کنند.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

همانطور که می دانید باید قبل از اقدام به هر گونه عملی در خصوص شرکت در آرمون ارشد، آگاهی کامل داشته باشید. از این رو پیشنهاد می شود که دفترچه راهنمای ثبت نام کنکور ارشد را مطالعه کنید و از تمامی شرایط و ضوابط شرکت در آزمون اطلاع یابید. پس از مطالعه دفترچه و آماده کردن مدارک لازم به سایت ثبت نام کنکور ارشد مراجعه کنید و با دقت کامل مدارک خود را بارگذاری و اطلاعات لازم را ثبت نمایید. در صورتی که دچار خطا و اشتباهی در وارد کردن اطلاعات خود شدید، می توانید در بازه های زمانی که در موارد زیر به آن ها اشاره شده است، اطلاعات خود را ویرایش کنید و چنانچه امکان ویرایش اطلاعات از طریق سامانه برای شما فراهم نبود، بایستی به باجه های رفع نقص کارت ورود به جلسه آزمون ارشد مراجعه نمایید. بازه های زمانی ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد به شرح زیر می باشد:

متقاضیان می توانند در این سه فرصت یاد شده به سایت سنجش مراجعه کنند و در صورت نیاز اطلاعات خود را ویرایش نمایند. باید این نکته را در نظر بگیرید که وجود هر گونه اشتباه یا بی دقتی در مراحل ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد، ممکن است که باعث رد قبولی شما شود. شما عزیزان برای ویرایش اطلاعاتی همچون (نام رشته تحصیلی، نام محل تحصیل، معدل دوره کارشناسی و…) می توانید در سایت مورد نظر اقدام نمایید.


نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

همانطور که در بالا ذکر کردیم، می توانید در مهلت هایی که سازمان سنجش در اختیار شما گذاشته است اطلاعات خود را ویرایش کنید. در ادامه مراحل ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون ارشد را برای شما عزیزان درج کرده ایم. می توانید طبق راهنمای زیر پیش بروید و دچار مشکلی در خصوص مراحل و نحوه ویرایش اطلاعات در سایت سنجش نشوید.

  • وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
  • بر روی گزینه ″کارشناسی ارشد″ کلیک نمایید.
  • لینک فعال ″ثبت نام و شرکت در آزمون مقطع کارشناسی ارشد ناپیوسته سال ۱۴۰۳″ را انتخاب کنید.
  • مجدد لینک ثبت نام را انتخاب نمایید.
  • بر روی گزینه ″ورود به سیستم″ بفشارید.
  • با یکی از دو روش نمایان شده وارد سیستم ثبت نام شوید.
  • بر روی گزینه ویرایش ثبت نام کلیک نمایید.
  • در نهایت می توانید اطلاعاتی را که نیاز به ویرایش دارند، تصحیح کنید.

در مقاله فوق سعی کردیم که نکات مهمی را در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای شما عزیزان شرح دهیم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه دارید می توانید با مراجعه به سامانه مشاوره تحصیلی محصل و رزرو مشاوره تلفنی از کارشناسان ما تمامی سوالات خود را بپرسید. موسسه محصل می تواند از طریق مشاوره تلفنی و برنامه ریزی درسی حامی و همراه شما از روز ثبت نام تا قبولی در آزمون ارشد باشد. همچنین می تواند برای داشتن مشاور اختصاصی و برنامه ریزی درسی به لینک رزرو برنامه ریزی درسی مراجعه کنید و از تیم ما یک مشاور و پستیبان اختصاصی دریافت نمایید.

 

سوالات متداول

۱- برای ویرایش اطلاعات ثبت نام کنکور ارشد باید به کدام سایت مراجعه نمایم؟

جهت ویرایش اطلاعات و مشخصات خود بایستی به سایت سنجش مراجعه کنید.

۲- چگونه باید در سایت سنجش اطلاعات ثبت نام آزمون ارشد را ویرایش کنم؟

مراحل ویرایش اطلاعات در مقاله فوق درج شده است.

۳- آیا امکان اصلاح اطلاعات در ثبت نام ازمون ارشد، وجود دارد؟

بله، می توانید در بازه های زمانی مشخص شده از سوی سازمان سنجش نسبت به ویرایش اطلاعات خود اقدام کنید.

۳.۷/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

2 × پنج =