ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش


همزمان با آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بسیاری از افراد اقدام به نام نویسی در این آزمون می کنند. قبل از اقدام به هر گونه کاری در خصوص شرکت در آزمون استخدامی دبیری، آموزگاری و مربی پرورشی می بایست دفترچه راهنمای ثبت نام با دقت کامل مطالعه نمود و از تمامی شرایط و مراجل شرکت در آزمون اطلاعات کافی به دست آورد. در برخی مواقع داوطلبان در وارد کردن اطلاعات خود به سایت سنجش دچار اختلال و اشتباه خواهند شد. از این رو سازمان سنجش با فرصتی که در اختیار داوطلبان قرار می دهد، می توانند نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایند و یا به آدرس باجه رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه داشته باشید.

داوطلبان می بایست در موعد تعیین شده به سایت مورد نظر مراجعه و نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام اقدام نمایند.

ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

پس از آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش بسیاری از افرادی که دارای شرایط نام نویسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند، می توانند نسبت به شرکت در آزمون اقدام کنند. معمولا در برخی موارد هنگام ورود اطلاعات به سایت ثبت نام، مشکلات و اختلالاتی به وجود می آید. از این رو افراد می بایست در موعد های تعیین شده از سوی سازمان سنجش نسبت به ویرایش و اصلاح مدارک خود اقدام کنند تا در مراحل شرکت در آزمون استخدامی با مشکل و مانعی مواجه نشوند.

متقاضیان بایستی در وارد کردن اطلاعات و بارگذاری مدارک خود بسیار با دقت بالا عمل کنند زیرا هر گونه اشتباهی در وارد کردن اطلاعات باعث می شود که فرد نتواند در آزمون شرکت کند.به طور معمول سه بازه زمانی برای ویرایش و اصلاح مدارک در نظر گرفته می شود که داوطلبان می توانند در این سه بازه زمانی اطلاعات خود را ویرایش کنند.


زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

همانطور که در بالای مقاله ذکر شد، به طور معمول چند بازه زمانی برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نظر گرفته می شود. افراد موظف هستند که با دقت و آگاهی کامل نسبت به نام نویسی اقدام کنند و مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش را به درستی در سامانه بارگذاری نمایند. بازه های زمانی که داوطلبان مجاز به ویرایش اطلاعات خود هستند در ادامه ذکر شده است.

زمان ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

ثبت نام آزمون استخدامی آموزگاری به صورت مجزا از دبیری انجام می شود و افرادی که علاقمند به این سمت شغلی هستند می توانند در استخدامی آموزش و پرورش شرکت نمایند. همانطور که در بالا اشاره شد، بازه های زمانی برای ویرایش و اصلاح اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش در نظر گرفته می شود. لذا افراد بایستی در موعد تعیین شده نسبت به ویرایش ثبت نام آزمون استخدامی آموزگاری اقدام نمایند. در قسمت زیر به مهلت های تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام اشاره می کنیم:

زمان ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

به طور معمول برای هر فردی ممکن است که هنگام وارد کردن اطلاعات، اشتباهی به وجود بیاید. اما اصلا جای نگرانی نیست! شما عزیزان می توانید برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش در مهلت های تعیین شده از سوی سازمان سنجش، اقدام نمایید. پیشنهاد می شود که قبل از اقدام به هر گونه عملی در خصوص نام نویسی و شرکت در آزمون استخدامی آموزش و پرورش، دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کرده تا اشتباهات احتمالی به حد زیادی کاهش یابد. در ادامه به بازه های تعیین شده برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی اشاره شده است:

 • مرحله اول: زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • مرحله دوم: تمدید مهلت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش
 • مرحله سوم: زمان دربافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

زمان ویرایش اطلاعات آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

همانطور که داوطلبان برای ثبت نام آزمون استخدامی مربی پرورشی به سایت جهاد دانشگاهی مراجعه می کنند، می توانند برای ویرایش اطلاعات ثبت نامی خود نیز به سایت مذکور مراجعه داشته باشند. امکان اشتباه در انجام امر نام نویسی به صورت سهوی یا عمدی وجود دارد. از این افراد ملزم هستند که هر چه سریع تر نسبت به ویرایش اطلاعات اشتباه خود اقدام کنند زیرا در صورت نادرست بودن هر مشخصاتی، عواقب آن بر عهده فرد متقاضی خواهد بود. متقاضیان می توانند در زمان ثبت نام، تمدید مهلت و زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی نسبت به ویرایش و تصحیح اطلاعات خود مبادرت به عمل آورند.


نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

شاید این سوال برایتان پیش بیایذ که چگونه باید اطلاعاتم را در سایت ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ویرایش کنم؟ در ادامه ما مراحل ویرایش اطلاعات را برای شما عزیزان درج کرده ایم. می توانید طبق راهنمای زیر پیش بروید و مشکلی در خصوص ویرایش مشخصات خود نداشته باشید. می دانید که وجود هر گونه مشکل و اشتباهی در وارد کردن اطلاعات، می تواند موجب رد قبولی داوطلب شود. پیشنهاد می کنیم که با دقت کامل به این عمل مبادرت ورزید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 • وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
 • بر روی گزینه ″استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی″ کلیک نمایید.
 • سپس لینک فعال ″سیستم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگار ابتدایی / آموزگار ابتدایی استثنایی)″ را انتخاب نمایید.
 • از سمت راست گزینه ″ورود به سیستم″ را انتخاب کنید.
 • اطلاعاتی را که نیاز به تصحیح دارند، ویرایش کنید و در نهایت بر روی گزینه ″تایید نهایی اطلاعات″ کلیک نمایید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 • وارد سایت سنجش و آموزش کشور شوید.
 • گزینه ″استخدامی متمرکز دستگاه های اجرایی″ را انتخاب کنید.
 • بر روی لینک فعال ″سیستم ثبت نام آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری و هنرآموزی)″ بفشارید.
 • گزینه ورود به سیستم را انتخاب کنید.
 • اطلاعات مورد نظر را ویرایش و سپس بر روی دکمه ″تایید نهایی اطلاعات″ کلیک کنید.

نحوه ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

 • ابتدا وارد سایت جهاد دانشگاهی به نشانی hrtc.ir شوید.
 • پس از ورود به سایت، به قسمت مربوط به آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش مراجعه نمایید.
 • در مرحله بعدی می بایست در قسمت ثبت نام، با وارد کردن اطلاعات خواسته شده وارد پنل کاربری خود شوید.
 • پس از ورود به پروفایل کاربری خود می توانید اطلاعات و مشخصات لازم را ویرایش نمایید.

در مقاله فوق تلاش کردیم که اطلاعات مهمی را در خصوص ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش ارائه دهیم. در صورت نیاز به اطلاعات بیشتر در این زمینه می توانید با مراجعه به سایت محصل و رزرو مشاوره تلفنی از کارشناسان ما تمامی سوالات خود را بپرسید. همچنین مشاوران تیم محصل می توانند با برنامه ریزی شخصی سازی شده شما را از ثبت نام تا قبولی در استخدامی آموزش و پرورش حمایت و پشتیبانی کنند. فقط کافیست بر روی لینک رزرو برنامه ریزی درسی کلیک نمایید و از تیم ما یک مشاور اختصاصی داشته باشید.

 

سوالات متداول

۱- در چه زمانی می توانم نسبت به ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش اقدام نمایم؟

بازه های زمانی تعیین شده برای ویرایش اطلاعات در مقاله فوق ذکر شده است.

۲- برای ویرایش اطلاعات ثبت نام آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری باید به کدام سایت مراجعه کنم؟

جهت ویرایش اطلاعات بایستی به سایت سنجش مراجعه نمایید.

۳- آیا می توانم هنگام دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، اطلاعات خود را ویرایش کنم؟

بله، شما عزیزان می توانید در زمان دریافت کارت ورود به جلسه مدارک و اطلاعات خود را اصلاح کنید.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

6 − سه =