کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش


پس از آغاز ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، داوطلبان بایستی دفترچه راهنمای ثبت نام را مطالعه کنند و از مراحل، شرایط، منابع درسی و… اطلاع یابند. افرادی که دارای شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند می توانند با مراجعه به سایت سنجش، نام نویسی خود را انجام دهند. به طور معمول داوطلبان می توانند چند روز قبل از زمان برکزاری آزمون، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند. در ادامه این مقاله به زمان و نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری پرداخته ایم.

دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳
کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون به اتمام رسیده است.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

به محض انتشار کارت، لینک فوق فعال می شود.

داشتن کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش برای شرکت در آزمون الزامی می باشد.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی به صوزت مجزا از دبیری برگزار می گردد. به دلیل ظرفیت بالای این سمت شغلی برای جذب در وزارت آموزش و پرورش، بسیاری از داوطلبان اقدام به نام نویسی در آزمون استخدامی آموزگاری می کنند. پس از اطلاع از زمان برگزاری این آزمون، متقاضان می توانند با مطالعه منابع درسی، خود را برای قبولی آماده کنند. معمولا کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری، ۳ الی ۵ روز قبل از برگزاری منتشر خواهد شد و داوطلبان می توانند با مراجعه به سایت سنجش، کارت ورود به جلسه خود را دریافت کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

همانطور که می دانید، تمام اطلاعات لازم برای شرکت در آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش در دفترچه راهنمای ثبت نام درج شده است. یکی از این اطلاعات مورد نیاز، زمان برگزاری آزمون و دریافت کارت ورود به جلسه می باشد. داوطلبان می توانند در موعد مقرر به سایت سنجش مراجعه کنند و کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت نمایند. کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش در تاریخ ۱۵ اسفند ماه ۱۴۰۲ منتشر شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

داوطلبان می توانند در موعد مقرر به سایت سنجش مراجعه کنند و با وارد کردن اطلاعات لازم، کارت وود به جلسه آزمون را دریافت نمایند. باید این نکته را توجه داشته باشید که در وازد کردن اطلاعات و مشخصات خود هنگام ثبت نام، بایستی با دقت بالا عمل کرد و در صورت وجود هر گونه اشتباهی موجود در کارت ورود به جلسه به آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه نمایید. در ادامه مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری را درج کرده ایم.

  • وارد سایت سنجش به نشانی sanjesh.org شوید.
  • بر روی گزینه ″سایر آزمون های استخدامی″ کلیک نمایید.
  • لینک فعال ″کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی آموزگاری) سال ۱۴۰۳″ را انتخاب نمایید.
  • مجدد بر روی لینک فعال کلیک کنید.
  • یکی از چهار روش نمایان شده را انتخاب و کارت ورود به جلسه را دریافت نمایید.

کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

داوطلبان می توانند با آماده کردن مدارک ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش به سایت سنجش مراجعه کنند و فرآیند نام نویسی خود را در یکی ازسمت های شغلی آموزگاری یا دبیری به انجام برسانند. همانطور که می دانید آزمون استخدامی آموزش و پرورش از هم تفکیک شده است و افراد واجد شرایط می توانند تنها در یکی از عناوین شغلی آموزگاری یا دبیری ثبت نام خود را انجام دهند. با نزدیک شدن به زمان برگزاری آزمون استخدامی دبیری، افراد می توانند کارت ورود به جلسه را با مراجعه به سایت سنجش دریافت کنند.

زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

معمولا کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش چند رو قبل از زمان برگزاری آن منتشر خواهد شد. داوطلبانی که در آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش شرکت کرده اند، می توانند از تاریخ ۲۵ اردیبهشت ماه ۱۴۰۳ کارت ورود به جلسه آزمون خود را دریافت کنند. در صورت انتشار هر گونه خبر مربوط به زمان دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد.

نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

در ادامه مقاله به نحوه دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی پرداخته ایم. می توانید طبق راهنمای زیر پیش بروید و در مراحل دریافت کارت ورود به جلسه آزمون دچار هیچ گونه مشکلی نشوید. توجه داشته باشید که در صورت مغایرت هر گونه اطلاعات و مشخصات خود بر روی کارت آزمون، بایستی به آدرس باجه های رفع نقص آزمون استخدامی آموزش و پرورش مراجعه کرده و اطلاعات خود را ویرایش کنید.

  • وارد سایت سنجش و آموزش کشور شوید.
  • گزینه ″سایر آزمون های استخدامی″ را انتخاب کنید.
  • لینک فعال ″کارت شرکت در آزمون استخدامی وزارت آموزش و پرورش (ویژه رشته شغلی دبیری / هنرآموزی) سال ۱۴۰۳″ را انتخاب نمایید.
  • مجدد لینک فعال را انتخاب کنید.
  • اکنون می توانید از طریق یکی از ۴ روش نمایان شده کارت ورود به جلسه آزمون را دریافت کنید.

شما همراهان عزیز تیم محصل می توانید برای اطلاعات بیشتر در زمینه ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش و دریافت کارت ورود به جلسه آن به سایت محصل مراجعه کرده و پس از رزرو مشاوره تلفنی از کارشناسان ما تمامی سوالات خود را بپرسید. موسسه مشاوره تحصیلی محصل از طریف مشاوره تلفنی و برنامه ریزی درسی، آماده خدمت رسانی به شما عزیزان می باشد. همچنین می توانید برای داشتن بهترین مشاور آزمون استخدامی آموزش و پرورش به لینک رزرو برنامه ریزی درسی مراجعه کرده و از تیم ما یک مشاور و پشتیبان اختصاصی داشته باشید.

 

سوالات متداول

۱- چه زمانی می توانم کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش را دریافت کنم؟

تاریخ دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزش و پرورش در مقاله فوق درج شده است.

۲- برای دریافت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری باید به کدام سایت مراجعه کنم؟

جهت مشاهده و پرینت کارت ورود به جلسه آزمون استخدامی آموزگاری و دبیری بایستی به سایت سنجش مراجعه نمایید.

۳- آیا می توانم مشاوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش با مشاوران تیم محصل داشته باشم؟

بله، شما عزیزان می توانید با مراجعه به سایت محصل و رزرو مشاوره با کارشناسان ما در ارتباط باشید.

۲.۵/۵ - (۲ امتیاز)

بدون دیدگاه

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

چهار × 4 =