بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزش و پرورش

بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزش و پرورش


آزمون های استخدامی بسیاری هر ساله توسط سامان سنجش برگزار می گردد. یکی از این آزمون ها، استخدامی آموزش و پرورش می باشد. با تئوجه به جذابیت و محبوبیتی که شغل معلمی در بسیاری از افراد جامعه دارد، معمولا این آزمون با استقبال بسیاری روبرو می شود. علاقمندان می توانند با مراجعه به سایت سنجش و ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، نسبت به شرکت در این آزمون اقدام نمایند. اما قبولی در این آزمون با توجه به رقابت بسیاری که در بین داوطلبان وجود دارد، نیازمند به یک مشاور تحصیلی می باشد که بتوان به خوبی مسیر درست را تشخیص داد و به نتیجه دلخواه خود دست یافت.

رزرو خدمات موسسه مشاوره تحصیلی محصل
رزرو مشاوره تحصیلی تلفنی با کارشناسان محصل

برای ثبت نام، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

رزرو برنامه ریزی درسی با کارشناسان محصل

برای ثبت نام، بر روی لینک فوق کلیک نمایید.

موسسه مشاوره تحصیلی محصل، مشاوره و برنامه ریزی درسی آزمون استخدامی آموزش و پرورش را با همکاری مشاوران با تجربه و حاذق به انجام می رساند.

بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

در سال های اخیر وزارت آموزش و پر.رش با کمبود نیرو مواجه شده است. از این رو اقدام به جذب معلمان و مربیان پرورشی از طریق آزمون استخدامی کرده است. متقاضیانی که دارای شرایط ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش باشند، می توانند در این آزمون شرکت نمایند و پس از قبولی به استخدام دولت در بیایند. آموزش و پرورش تحت عناوین شغلی دبیری و هنرآموزی، آموزگاری و مشاغل کیفیت بخشی اقدام به جذب نیروی مورد نیاز خود می کند.

به طور معمول زمان برگزاری آزمون اسخدامی آموزش و پرورش خیلی زود به اطلاع داوطلبان نمی رسد. افراد با وجود این مشکل دچار نگرانی و سردرگمی می شوند و نمی دانند که مطالعه دروس خود را از چه زمانی آغاز نمایند. تهیه بهترین منابع درسی نیز یکی دیگر از موانع داوطلبان آزمون استخدامی می باشد. وجود یک مشاور که تمام مسیر بشناسد و با علم بتواند بهترن برنامه را دراختیار شما قرار دهد، می تواند بسیاری ازمشکلات و نگرانی های شما راکاهش دهد و از بیین ببرد. یک مشاور می تواند حتی در مدت زمان محدود و معرفی بهترین منابع درسی، شما را به نتیجه دلخواهتان برساند.

بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزگار ابتدایی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

آموزگاری یکی از عناوین شغلی مورد نیاز آموزش و پرورش می باشد که داوطلبان بسیاری در آزمون استخدامی آموزش و پرورش جذب این سمت شغلی می شوند. با توجه به اطلاعیه های اخیر، تعداد کسانی که در این آزمون شرکت می کنند بسیار بالا است. رقابت بسیار تنگاتنگی در بین متقاضیان استخدامی آموزگاری وجود دارد. داوطلبان می توانند با کمک یک مشاور، بهترین برنامه ریزی درسی برای مطالعه منابع خود داشته باشند و با مدیریت زمان خود، در بین رقبا پیروز شوند.

بهترین مشاوران آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

وزارت آموزش و پرورش علاوه بر آموزگار، نیازمند به دبیر و هنرآموز نیز می باشد. از این رو آزمون استخدامی دبیری و هنرآموزی آموزش و پرورش نیز برگزار می شود و داوطلبان بسیاری برای قبولی در این آزمون با یکدیگر به رقابت می پردازند. قبولی در این مرحله نیز همانند آموزگاری و دیگر آزمون های استخدامی نیاز به یک مشاور و برنامه ریزی درست دارد تا بتوان به خوبی از این مرحله چالش برانگیز عبور کرد و به نتیجه دلخواهی رسید. متقاضیان پس از آغاز زمان ثبت نام آزمون استخدامی آموزش و پرورش، می توانند با مطالعه دفترچه از تمامی منابع و مراحل شرکت در این آزمون اطلاع یابند.

بهترین مشاوران آزمون استخدامی مشاغل کیفیت بخشی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

آزمون استخدامی مشاغل کفیت بخشی قبلا به عنوان مربی پرورشی شناخته می شد. اما در سال جاری پس از انتشار دفترچه راهنمای ثبت نام، عنوان آن به مشاغل کیفیت بخشی تغییر کرد. این آزمون بر خلاف دبیری و آموزگاری توسط جهاد دانشگاهی برگزار می گردد و تحت عناوین شغلی (مربی امور تربیتی و مشاوره، امور تربیتی و سبک زندگی، مربی تربیت بدنی و سلامت و مشاور) اقدام به جذب نیرو می کند. قبولی در این آزمون نیز بستگی به سطح کیفیت مطالعه، مدیریت زمان داوطلب و تهیه منابع درسی مطمئن دارد. به همین دلیل وجود یک مشاور می تواند بسیار یاری دهنده و راهنما باشد.


اهمیت برنامه ریزی و مشاوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

برنامه ریزی درسی چه اهمیتی دارد؟ آیا داشتن مشاور تحصیلی و برنامه ریزی می تواند کمک دهنده باشد و من به قبولی برسم؟ این ها سوالاتی هستند که ممکن است در ذهن شما به وجود بیایید و نییاز به پاسخی درست و منطقی برای آن ها دارید. همانطور که می دانید استخدام در آموزش و پرورش اخیرا بسیار سخت و دشوار شده است و افراد برای قبولی باید از مرحله آزمون کتبی و مصاحبه عبور کنند و در نهایت به استخدام وزارت آموزش و پرورش در بیایند.

با توجه به رقابت سنگینی که در استخدامی آموزگاری و دبیری وجود دارد، اهمیت برنامه ریزی و مشاوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش بیشتر نمایان می شود. در واقع افراد با داشتن برنامه ریزی درسی و مشاوره می تواننذ بهتر مسیر خود را بشناسند و دچار سردرگمی نشوند. برنامه ریزی برای هر هدفی به زندگی فرد جهت می دهد و باعث می شود که به خوبی در مسیر خود گام بردارد. از اهمیت و فواید برنامه ریزی و مشاوره می توانیم به موارد زیر اشاره کنیم:

 • افزایش رشد و پیشرفت تحصیلی
 • مدیریت زمان
 • کاهش استرس و اضطراب
 • افزایش انگیزه و کاهش ناامیدی
 • و…

مشاوره آزمون استخدامی آموزش و پرورش ۱۴۰۳

در مقاله فوق، از اهمیت وجود مشاور برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش توضیحاتی ارائه دادیم. در صورت وجود هر گونه سوال و اطلاعات بیشتر می توانید با مراجعه به سامانه مشاوره تحصیلی محصل و رزرو مشاوره تلفنی از کارشناسان خبره تیم ما راهنمایی های لازم را دریافت نمایید. در واقع وجود یک مشاور که تمام مسیر را طی کرده است و آگاهی کاملی از تمامی موانع و مراحل این آزمون دارد، می تواند بهترین راهنما برای شما باشد.

موسسه محصل با همکاری مشاوران حاذق و با تجربه می تواند شما را از ثبت نام تا اعلام نتیجه ازمون استخدامی آموزش و پرورش حمایت و پشتیبانی کند. با امکاناتی که موسسه ما در اختیار داوطلبان قرار می دهد، می توانند بهترین و بیشترین بازدهی را از مطالعه منابع درسی خود داشته باشند. اگر که قبولی در این آزمون برایتان ارزشمند است می توانید با رزرو برنامه ریزی درسی از تیم ما یک مشاور اختصاصی دریافت نمایید. همچنین برای اطلاع از آخرین اخبار مربوط به استخدامی آموزش و پرورش می توانید در شبکه های اجتماعی محصل عضو شوید.

سوالات متداول

۱- بهترین مشاوران آزمون استخدامی آموزش و پرورش را معرفی نمایید؟

موسسه مشاوره تحصیلی محصل با همکاری مشاوران مجرب و کارآزموده در سراسر کشور می تواند شما را در آزمون های استخدامی یاری دهد.

۲- چگونه می توانم بهترین مشاور تحصیلی را برای آزمون استخدامی آموزش و پرورش داشته باشم؟

همانطور که مقاله فوق ذکر شد، می توانید با مراجعه به سایت محصل و رزرو بسته برنامه ریزی اقدام به دریافت مشاور و پشتبان اختصاصی نمایید.

۳- آیا تیم محصل برنامه ریزی درسی برای تمامی رشته ها و آزمون های استخدامی را انجام می دهد؟

بله، موسسه مشاوره تحصیلی محصل برنامه ریزی درسی برای تمامی آزمون ها و رشته ها را به انجام می رساند.

۳.۶/۵ - (۸ امتیاز)

۶ دیدگاه ها

  • سلام و درود.
   ساعت کاری محصل، ۸ صبح تا ۱۷ عصر روزهای شنبه تا پنج شنبه می باشد و در صورتی که در این بازه زمانی اقدام به رزرو نمایید، بلافاصله با شما تماس گرفته می شود.

 • سلام. ببخشید من کارشناسی علوم ورزشی دارم میخواستم بدونم که با این رشته میتونم آزمون استخدامی آموزگاری شرکت کنم؟ یا فقط میتونم دبیری تربیت بدنی شرکت کنم؟

  • باسلام و درود.
   باتوجه به دفترچه راهنمای ثبت نام سال قبل، دارندگان مدرک علوم ورزشی مجاز به ثبت نام در عنوان شغلی آموزگار ابتدایی می باشند.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

پنج × دو =