زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد


یکی از آمون های مهم علمی کشور که هر ساله توسط سازمان سنجش برگزار می گردد، کنکور کارشناس ارشد می باشد. با آغاز ثبت نام آزمون ارشد بسیاری از فارغ التحصیلان مقطع کارشناسی اقدام به نام نویسی در این آزمون می کنند. داوطلبانی که دارای شرایط ثبت نام کنکور ارشد باشند می توانند با مراجعه به سایت سنجش، نام نویسی خود را انجام دهند. متقاضیان پس از مطالعه منابع درسی مورد نیاز می توانند زمان برگزاری آزمون کارشناسی ارشد در جلسه آزمون حاضر شوند.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش و در دفترچه راهنمای ثبت نام اعلام می شود.

زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

متقاضیان آزمون کارشناسی ارشد می بایست در موعد مقرر با آماده کردن مدارک و اطلاعات لازم به سایت ثبت نام کنکور ارشد مراجعه نمایند و فرآیند نام نویسی خود را به اتمام برسانند. توجه داشته باشید که باید در وارد کردن اطلاعات به سایت مذکور، دقت بالایی داشته باشید زیرا هر گونه اختلال و اشتباه در واردکردن اطلاعات بر عهده داوطلب می باشد و از حضور فرد در آزمون و مراحل دیگر ممانعت به عمل خواهد آمد.

تاریخ برگزای کنکور کارشناسی ارشد در سال ۱۴۰۳، اعلام نشده است و به محض انتشار خبر در مقاله حاضر به اطلاع شما عزیزان خواهیم رساند. داوطلبان می توانند چند روز قبل از آزمون، کارت ورود به جلسه خود را از سایت سنجش دریافت کنند و در صورت وجود هر گونه اشتباهی در اطلاعات شخص خود، سریعا اقدامات لازم را به عمل آورند. در صورت اعلام هر گونه خبر مربوط به برگزاری آزمون کارشناسی ارشد، مقاله حاضر به روز رسانی خواهد شد.

در مقاله فوق زمان برگزاری کنکور کارشناسی ارشد را درج کرده ایم. در صورتی که نیاز به اطلاعات بیشتر در زمینه آزمون کارشناسی ارشد و برگزاری آن دارید می توانید با مراجعه به سامانه مشاوه تحصیلی محصل و رزرو مشاوره تلفنی از کارشناسان خبره و با تجربه ما تمامی سوالات خود را بپرسید. موسسه مشاوره تحصیلی محصل از دو طریق (مشاوره تلفنی و برنامه ریزی درسی) می تواند حامی و همراه شما از روز ثبت نام تا قبولی در کنکور کارشناسی ارشد باشد. همچنین می توانید برای داشتن مشاور و برنامه ریزی درسی آزمون ارشد به صفحه رزرو برنامه ریزی درسی مراجعه کنید و از تیم ما یک مشاور اختصاصی دریافت نمایید.

 

سوالات متداول

۱- تاریخ برگزاری آزمون کارشناسی ارشد چه زمانی است؟

زمان برگزاری کنکور ارشد در مقاله فوق درج شده است.

۲- چه زمانی می توانم کارت ورود به جلسه کنکور ارشد را دریافت کنم؟

به طور معمول ۳ الی ۵ روز قبل از زمان برگزاری آزمون، کارت ورود به جلسه منتشر می شود و می توانید با مراجعه به سایت سنجش آن را دریافت کنید.

۳- چگونه می توانم از آخرین اخبار مربوط به ثبت نام کنکور ارشد و برگزاری آن اطلاع یابم؟

شما عزیزان می توانید با عضویت در شبکه های اجتماعی تیم محصل از آخرین اخبار تحصیلی اطلاع یابید.

۴.۷/۵ - (۳ امتیاز)

۲ دیدگاه ها

  • سلام وقتتون بخیر میخواستم بدونم کنکور ارشد فقط یکبار در سال برگزار میشه؟یا ارشد هم مثل کارشناسی دو نوبت برگزار میشه؟ اگه دو نوبته شده ممنون میشم بفرمایید به جز اسفندماه چه تاریخی برگزار میشه؟؟؟

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

17 + 10 =