تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد


آزمون کارشناسی ارشد پس از کنکور سراسری و برای ورود به تحصیلات آکادمیک (مقطع کارشناسی ارشد)، برگزار می شود. شرکت کنندگان این آزمون لازم است قبل از اینکه اقدام به ثبت نام نمایند، دفترچه نام نویسی آزمون را دانلود و مطالعه نمایند تا از شرایط عمومی و اختصاصی آزمون مطلع گردند. به طور معمول زمان ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد توسط سازمان سنجش و قبل از آغاز ثبت نام، اعلام می گردد. آن دسته از داوطلبانی که در مهلت مقرر موفق به ثبت نام نشده اند، می توانند در تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد برای نام نویسی اینترنتی اقدام نمایند.

مهلت مجدد ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد بلافاصله پس از مهلت قانونی ثبت نام، آغاز می گردد.

تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد ۱۴۰۳

آزمون کارشناسی ارشد و آزمون دکتری به عنوان آزمون های ورود به تحصیلات تکمیلی محسوب می شوند. سازمان سنجش قبل از برگزاری آزمون و آغاز مهلت ثبت نام، طی اطلاعیه ای فرصت نام نویسی را به داوطلبان اعلام نموده و متقاضیان بایستی مدارک مورد نیاز خود را آماده کنند و در زمان تعیین شده برای نام نویسی اقدام کنند.

بعضا با داوطلبانی مواجه می شویم که بنابر دلایل گوناگون از مهلت ثبت نام آزمون ارشد جامانده اند و این دسته از داوطلبان بایستی منتظر آغاز تمدید مهلت ثبت نام آزمون ارشد بمانند. به طور معمول سازمان سنجش مهلت مجددی برای جاماندگان در نظر می گیرد تا مراحل تکمیل فرم اینترنتی ثبت نام را به انجام برسانند.

همانطور که در پاراگراف های فوق ذکر شد، پس از اتمام مهلت تعیین شده برای ثبت نام، امکان نام نویسی در زمان تمدید مهلت ثبت نام ازمون ارشد وجود دارد. جهت سهولت دسترسی شما عزیزان در ادامه جدول زمانی ثبت نام آزمون ارشد را به تحریر درآورده ایم و چنانچه هر نوع سوالی برایتان به وجود آمد، با کارشناسان محصل مشاوره دریافت نمایید.

زمان ثبت نام آزمون کارشناسی ارشد ۱۴۰۳
زمان ثبت نام تمدید مهلت ثبت نام
۱۴۰۲/۰۸/۰۷ لغایت ۱۴۰۲/۰۸/۱۳ تمدید مهلت اول: اعلام نشده است.

تمدید مهلت دوم: اعلام نشده است.

دریافت کارت ورود به جلسه زمان برگزاری
۱۴۰۲/۱۲/۰۱ لغایت ۱۴۰۲/۱۲/۰۳ صبح و عصر ۱۴۰۲/۱۲/۰۴

همراهان عزیز موسسه محصل شما می توانید تمام سوالات خود را با کارشناسان این موسسه مطرح نموده و پاسخ سوالات خود را دریافت کنید. از دیگر خدمات محصل، برنامه ریزی درسی اختصاصی تمام رشته ها توسط کارشناسان رتبه برتر می باشد. شما می توانید با رزرو مشاوره تلفنی یا رزرو برنامه ریزی درسی شخصی سازی شده از کارشناسان محصل، راهنمایی های لازم را دریافت کنید.

 

سوالات متداول

۱- تمدید مهلت ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد چه تاریخی است؟

تقویم زمانی ثبت نام کنکور کارشناسی ارشد در این مقاله ارائه شده است.

۲- مهلت ثبت نام آزمون ارشد چند مرتبه تمدید می شود؟

به طور معمول یک الی دو بار فرصت تمدید برای جاماندگان ثبت نام در نظر گرفته می شود.

۳- چگونه از خبرهای جدید مهلت مجدد ثبت نام ازمون ارشد مطلع شویم؟

به محض اعلام زمان جدید نام نویسی، این مقاله به روز رسانی خواهد شد.

۳.۳/۵ - (۳ امتیاز)

۲ دیدگاه ها

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *

11 + پانزده =